KONST / Litografier / Färglitografi 8691165
nr 869 1165
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi , Erland Cullberg (1931-2012), figur, signerad, motivet: 65x50
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 januari 2014
kl 19:17:25
400 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr
700 kr